۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۷
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی خبر داد

27 تا 31 مرداد زمان ثبت نام در بيست و سومين دوره آموزشی مهدالرضا علیه السلام

حجت الاسلام والمسلمین سیدمسعود میریان در گفتگو با آستان نیوز گفت: ثبت نام در بيست و سومين دوره آموزشی مهدالرضا علیه السلام ویژه آموزش قرآن كريم به خردسالان پنج سال تمام 27 مرداد آغاز می شود و تا 31 این ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و المسلمین سیدمسعود میریان  مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار داشت:  همزمان با شروع سال تحصیلی، بیست وسومین دوره آموزش روخوانی قرآن کریم به روش قصه و بازی (مهدالرضا علیه‌السلام) ویژه نونهالان مقطع پیش دبستانی به صورت یک روز در میان و جلسه‌ای دو ساعت در مسجد سطح شهر مشهد به صورت رایگان برگزار می‌نماید.

وی افزود: این ثبت نام از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 27 مرداد لغایت ساعت 24 روز پنج‌شنبه 31 مرداد و به صورت اینترنتی برگزار می گردد.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی ادامه داد: در این دوره، داوطلبان می توانند همزمان با ثبت نام در طرح رایگان، با انتخاب مؤسسات مورد نظر، نونهالان خود را در طرح مشارکتی نیز ثبت نام نمایند.

وی اضافه کرد: با توجه به حجم عمده مخاطبان، پراکندگی داوطلبان در سراسر کشور و همچنین وجود محاسن بی شمار در ثبت نام های اینترنتی، امسال نیز برای دومین سال پیاپی، بنا داریم این ثبت نام را به صورت اینترنتی برگزار کنیم و پس از کسب تجربه مغتنم سال گذشته، امسال پس از برگزاری جلسات مکرر با بخش فناوری آستان قدس رضوی و همکاری بخش فاوای سازمان فرهنگی، در تلاشیم به بهترین نحو ممکن این بازه زمانی را مدیریت نموده و شرایط آسانی را برای ثبت نام متقاضیان فراهم کنیم.

میریان تصریح کرد: با عنايت به اينكه بيشتر متقاضيان به ویژه ساكنان مناطق كم برخوردار حاشيه شهر به رايانه و اينترنت دسترسي ندارند، ناگزير باید به كافي نت هاي سطح شهر مراجعه نمايند. لذا تدابیری نیز برای جلوگیری از نارضايتي متقاضیان نظیر مکاتبه و جلسه با اتحادیه رايانه و ماشين هاي اداري مشهد با هدف درخواست نظارت مستقیم و برخورد با متخلفان صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: والدین نونهالان متولد 1392/7/01 تا 31/6/ 1393 می توانند با مراجعه به نشانی www.markazquran.razavi.ir و درج اطلاعات لازم نظیر مشخصات شناسنامه‌ای کودک، پدر و مادر و پرداخت مبلغ 1.970.000 ریال برای طرح رایگان و 6.500.000 ریال نیز برای طرح مشارکتی به منظور پرداخت هزینه دوره بر حسب انتخاب، لوازم التحریر، هزینه کتب، اقلام آموزشی، بیمه مسئولیت، لباس فرم کودک و کیف کوله از طریق درگاه اینترنتی در این دوره آموزشی ثبت نام نمایند.

وی متذکر شد: از متقاضیان خواهشمندیم با سعه صدر و پرهیز از شتاب زدگی به سامانه مراجعه و مثل همیشه ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایند.

گفتنی است متقاضیان می توانند جهت دریافت پاسخ سوالات خود به صورت حضوری به آدرس خیابان امام خمینی روبروی باغ ملی فروشگاه به نشر از 27 مردادماه الی 14 شهریور از ساعت 8 الی14:30 مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 32225298 تماس حاصل نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود